Az NKK Nemzeti Közlekedési Központ Nonprofit Zrt.
új kollégák jelentkezését várja

vezető kontroller

munkakörbe.

Országos hatáskörű közlekedésszervezőként célunk a közösségi közlekedés fejlesztése és népszerűsítése, hogy hozzájáruljunk a városi és vidéki életminőség javításához. Az utazási igényekhez rugalmasan igazodó, egységesen magas színvonalú, az autózással szemben időben és árban is versenyképes szolgáltatásokra van szükség az ország minden részében.

Ennek megfelelően feladataink között szerepel a MÁV-Volán-csoport, a GYSEV és más szolgáltatók közszolgáltatásainak megrendelése az állam nevében, a közösségi közlekedési menetrendek összehangolása, a tarifarendszerek egységesítése, az utasok színvonalasabb kiszolgálása és a kötöttpályás fejlesztések stratégiai tervezése is.

Bővebb információ rólunk és projektjeinkről weboldalunkon elérhető: https://nkk.hu/

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

Juttatás

  • a pozíciónak megfelelő fizetés
  • Cafeteria (SZÉP kártya juttatás)
  • céges eszközök biztosítása (telefon, notebook)
  • Budapest-bérlet támogatás

Közösség

  • támogató, fiatalos környezet
  • csapatépítő programok

Egészség

  • kerékpártároló, öltöző
  • AYCM sportkártya

Munkakörnyezet

  • jól megközelíthető iroda
  • home office lehetőség

Fejlődés

  • izgalmas projektekben való részvétel
  • cégen belüli oktatások
  • konferenciák, továbbképzések

FELADATOK:

  • Az üzleti tervezéssel kapcsolatos feladatok ellátása
  • A kontrolling rendszer működtetésében és fejlesztésében való aktív szerepvállalás
  • Részvétel havi kontrolling zárási feladatokban, költségfelosztások felügyelete
  • Terv-tény adatok folyamatos elemzése
  • Vállalati szintű prognózisok készítése
  • Tulajdonosi-, vezetői riportok elkészítése
  • Negyedéves-, éves beszámoló elkészítésében való közreműködés
  • Vezetői döntések előkészítésében való szerepvállalás

AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 3 éves tapasztalatot szerzett kontrolling területen
  • Magas szinten használja az Excel programot, továbbá ismeri a MS Office irodai szoftvereket
  • Analitikus gondolkodás, jó elemző képesség jellemzi
  • Munkáját önállóan, precízen és pontosan ellátja

ELŐNYÖK:

  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Excel makró írása
  • Számviteli ismeretek

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Az önéletrajzokat az allas@nkk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!