A városfejlesztéssel, állami nagyberuházásokkal foglalkozó BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.

feladatuk iránt elkötelezett új kollégák jelentkezését várja

Szakági tervellenőr

munkakörbe.

Rólunk

A Budapest Fejlesztési Központ intézményi hátteret és szervezőerőt ad az állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásoknak Budapesten és agglomerációjában. A BFK feladata a városfejlesztés segítése, a kormányzat budapesti közlekedéstervezési, várostervezési munkájának elvégzése, együttműködés a Fővárosi Önkormányzattal, a Fővárosi Közfejlesztések Tanácsának támogatása és részben döntéseinek végrehajtása. A BFK emellett városkutatásokat is folytat, gyűjti a nemzetközi tapasztalatokat, valamint szakmai konferenciákat, társadalmi párbeszédet is szervez budapesti ügyekben.

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Előkészítési, tervezési szakaszban lévő közlekedésfejlesztési projekt tervek szakági ellenőrzése a projektekhez tartozó vállalkozási szerződések megrendelői oldalán az alábbi szakterületeken:
    • vasúti villamos berendezések, áramellátás és villamosság szakterület
    • vasúti pálya és létesítményei
    • biztosítóberendezés és vonatbefolyásolás
    • vasúti és civil távközlés és hírközlés
    • útépítés és forgalomtechnika
    • környezetvédelem, zöldfelületek
    • vízi közművek, vízelvezetés
    • ingatlanrendezés-területelőkészítés
  • A fejlesztések előkészítése során készülő tervdokumentációk műszaki véleményezése, értékelése, minőségbiztosítása, új műszaki megoldási javaslatok megfogalmazása
  • Tervellenőri jelentések és összefoglalók készítése
  • A cég által monitorozott, más állami kedvezményezett által menedzselt projektek felügyelete
  • Szakmapolitikai döntéselőkészítés

Elvárások

  • Közlekedésmérnök vagy villamosmérnök vagy gépészmérnök vagy építőmérnök felsőfokú végzettség (az érintett szakágnak megfelelően), valamint a „Feladatok” pontban felsorolt tevékenységekhez kapcsolódó legalább 3 éves tapasztalat
  • Az érintett szakterületen műszaki ellenőri és/vagy tervezési jogosultság
  • A közlekedési infrastruktúra fejlesztésére irányuló munka iránti elhivatottság
  • Microsoft Word, Excel gyakorlott használata
  • Határozott fellépés
  • Csapatmunkára való alkalmasság

Előnyök

  • Közlekedési infrastruktúra fejlesztések előkészítésében, kivitelezésében, ellenőrzésében szerzett szakmai tapasztalat (tervezői, mérnök-lebonyolítói, kivitelezői, hatósági, üzemeltetői tapasztalat)
  • EU által finanszírozott fejlesztések tervezésében, lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Közlekedési infrastruktúra és/vagy közmű tervezési gyakorlatának ismerete
  • Városi vasúti, vagy földalatti vasúti fejlesztésekben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, széles körű szakmai tapasztalatszerzés
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Stabil szervezeti háttér
  • Jól megközelíthető iroda, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye és ideje: Budapest, teljes vagy részmunkaidő

Az önéletrajzokat és motivációs leveleket az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!