A városfejlesztéssel, állami nagyberuházásokkal foglalkozó BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.

Híd és Műtárgyfejlesztési Projektigazgatósága

feladatuk iránt elkötelezett új kollégák jelentkezését várja

Projektvezető (új híd tervezés előkészítése feladatra)

munkakörbe.
hirdetés kép

Rólunk

A Budapest Fejlesztési Központ intézményi hátteret és szervezőerőt ad az állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásoknak Budapesten és agglomerációjában. A BFK feladata a városfejlesztés segítése, a kormányzat budapesti közlekedéstervezési, várostervezési munkájának elvégzése, együttműködés a Fővárosi Önkormányzattal, a Fővárosi Közfejlesztések Tanácsának támogatása és részben döntéseinek végrehajtása.

Igazgatóságunk feladata Budapest egyes közúti közlekedésfejlesztési nagyprojektjeinek előkészítése. A betöltendő projektvezetői pozíció magába foglalja új és meglévő, de fejlesztendő hídszerkezetek tervezésének előkészítését, a tervezés szakmai koordinálását és a megvalósításhoz szükséges engedélyek és jóváhagyások teljeskörű beszerzésének felügyeletét is. A fővárosi gyalogos és kerékpáros, illetve közúti hálózatot számos kapcsolati hiányosság terheli, amelyre keresünk gazdaságos, attraktív és kreatív megoldást. Ez összhangban áll a kortárs városépítészeti és mérnöki szemlélettel, amely a fenntarthatóság érdekében mind nagyobb figyelmet szentel a rendelkezésre álló erőforrások és műszaki adottságok kreatív, gazdaságos használatának.

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Előkészítési, tervezési szakaszban lévő közlekedési infrastruktúra projekt menedzselése, vezetése, koordinálása, támogatása
  • Közlekedésfejlesztéssel és műtárgyfejlesztéssel kapcsolatos szaktudás alkalmazása, a tervező munkájának szakirányú felügyelete és ellenőrzése közúti közlekedésfejlesztést előkészítő projekt keretében
  • Szakpolitikai vezető részére szakmai döntés-előkészítés
  • Projektben érintett külső felektől származó információk összegzése, kezelése, vezetői prezentációk elkészítése, projekt életciklus menedzselése, a projektek társadalmi érintettségével kapcsolatos döntési pontok kezelése
  • Záró dokumentáció összeállításának, archiválásának ellenőrzése
  • Projekt értékelése, tanulságok levonása
  • Hálózatos, rendszerszerű közlekedésfejlesztési szemlélet alkalmazása, valamint közterületek fejlesztését előkészítő projektekben való részvétel

Elvárások

  • Építőmérnöki, vagy szerkezetépítő mérnöki, vagy bányamérnöki, vagy geotechnika mérnök, vagy közlekedésmérnök végzettség
  • Minimum 3 éves szakmai tapasztalat
  • Projektmenedzsment, projektvezetés tapasztalat
  • Angol nyelv középfokú ismerete
  • Megbízható excel tudás
  • A munkáltató profiljába tartozó programszerű fejlesztési munka iránti elhivatottság
  • Jó kommunikációs készség
  • Határozott fellépés
  • Csapatmunkára való alkalmasság
  • Jó kapcsolatteremtő képesség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Fokozott stressztűrő képesség

Amit kínálunk

  • Részvétel Budapest egyik legizgalmasabb hídépítés és közlekedésfejlesztés előkészítési projektjében
  • Folyamatos szakmai fejlődés, lehetőség széles körű szakmai tapasztalatok megszerzésére
  • Kapcsolatépítés
  • Változatos feladatok
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Stabil szervezeti háttér
  • Jól megközelíthető iroda, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye és ideje: Budapest, heti 40 óra

Az önéletrajzokat az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.