A BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.
új kollégák jelentkezését várja

projektmenedzser (magasépítés)

munkakörbe.

Csapatunk olyan állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásokkal foglalkozik, melyek jelentősen meghatározzák Budapest és az agglomeráció jövőjét. Feladatunk ezen projektek előkészítése és koordinálása, továbbá a hozzánk tartozó kiemelt HÉV- és villamoshálózati közlekedésfejlesztések megvalósítása is.

Munkánk során kiemelt szerepet élvez a párbeszéd, egyszerre egyeztetünk a kormányzattal, az önkormányzatok képviselőivel, a szakemberekkel és a lakossággal egy közös cél, Budapest és az agglomeráció fejlesztése érdekében. Új kollégánk az oktatási létesítményekkel kapcsolatos projektjeinkbe (Óbudai Egyetem új campusa, Kodály Zoltán Kórusiskola bővítése) kapcsolódik majd be.

Bővebb információ rólunk és projektjeinkről weboldalunkon elérhető: https://bfk.hu/fejlesztesek/

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

Juttatás

  • a pozíciónak megfelelő fizetés
  • cafeteria (SZÉP kártya juttatás)
  • céges eszközök biztosítása (telefon, notebook)
  • Budapest-bérlet támogatás

Közösség

  • támogató, fiatalos környezet
  • csapatépítő programok

Egészség

  • kerékpártároló, öltöző
  • AYCM sportkártya

Munkakörnyezet

  • jól megközelíthető iroda
  • home office lehetőség

Fejlődés

  • izgalmas projektekben való részvétel
  • cégen belüli oktatások
  • konferenciák, továbbképzések

FELADATOK:

  • A tervezés kontroll folyamatában való részvétel
  • A projektiroda vezetőjének támogatása
  • Külsős partnerekkel (vállalkozók, hatóságok, végfelhasználó, döntéshozó szervezetek) való kapcsolattartás, egyeztetések lefolytatása
  • A beruházás előkészítése során készülő tervdokumentációk, szakvélemények, diagnosztikai jelentések értékelése/véleményezése
  • A beruházások előkészítéséhez tartozó vállalkozási szerződések műszaki specifikációjának előkészítése
  • A projekthez tartozó vállalkozási szerződések megrendelői oldali menedzselése, vállalkozói feladatok számonkérése/követése, teljesítés ellenőrzése/véleményezése
  • Projektkockázatok felmérése, kockázatkezelés, javaslattétel kockázatok elkerülésére
  • Költségkontroll
  • Ütemtervek, költségtervek készítése, aktualizálása
  • Megvalósíthatósági értékelések készítése, vizsgálatok, helyszínvizsgálatok
  • A településképi eszközök szabályozásának módosítása
  • Szakmapolitikai döntéselőkészítés
  • Projektvégrehajtási adminisztráció kezelése
  • Projektben érintett külső felektől származó információk összegzése, kezelése, vezetői prezentációk elkészítése, projekt életciklusmenedzselése, a projektek társadalmi érintettségével kapcsolatos döntési pontok kezelése
  • Projekt értékelés, tanulságok levonása

AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ:

  • Nagyobb volumenű magasépítési (állami) beruházásban való részvétel során szerzett minimum 3-5 év szakmai tapasztalattal (beruházói, tervezői vagy kivitelezői) rendelkezik
  • Felsőfokú építész vagy építőmérnöki oklevelet szerzett
  • Az angol nyelvet középfokú szinten ismeri és használja
  • A profilunkban megtalálható fejlesztési munkák megvalósítására elhivatottan tekint
  • Erőssége a jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Fellépése határozott
  • Csapatban és önállóan is hatékonyan látja el feladatait
  • Ne ijedjen meg egyszerre több feladattól sem, jól kezeli a stresszes helyzeteket is
  • Jó problémamegoldó képesség, rendszerszemlélet jellemzi
  • Ismeri az Archicad vagy Autocad programot, valamint felhasználói szinten kezeli a Microsoft Office programcsomagot és a MS Projekt alkalmazást

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Az önéletrajzokat az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!