A városfejlesztéssel, állami nagyberuházásokkal foglalkozó

BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.

Hévfejlesztési Projektigazgatósága

feladatuk iránt elkötelezett új kollégák jelentkezését várja

Közmű koordinátor (beruházói területen)

munkakörbe.

Rólunk

A Budapest Fejlesztési Központ intézményi hátteret és szervezőerőt ad az állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásoknak Budapesten és agglomerációjában. A BFK feladata a városfejlesztés segítése, a kormányzat budapesti közlekedéstervezési, várostervezési munkájának elvégzése, együttműködés a Fővárosi Önkormányzattal, a Fővárosi Közfejlesztések Tanácsának támogatása és részben döntéseinek végrehajtása. A BFK emellett városkutatásokat is folytat, gyűjti a nemzetközi tapasztalatokat, valamint szakmai konferenciákat, társadalmi párbeszédet is szervez budapesti ügyekben.

Igazgatóságunk feladata Budapest hévfejlesztési nagy projektjeinek előkészítése és megvalósítása. A betöltendő pozíció magába foglalja a kivitelezés előtt álló hévfejlesztések közmű munkarészeinek előkészítését, a tervezés szakmai koordinálását és a megvalósításhoz szükséges engedélyek, jóváhagyások megszerzésének és közműszolgáltatókkal történő megállapodások előkészítésének felügyeletét is.

Munkakörhöz tartozó feladatok

  • Közműkiváltások előkészítése, terveztetése, engedélyeztetése, építése során felmerülő mérnöki feladatok elvégzése, a közmű szakági tervek műszaki tartalmának ellenőrzése
  • Projektvezetők támogatása a tervvéleményezések során
  • Közműmegállapodások megkötésének koordinálása
  • Együttműködés a közműszolgáltatókkal és a Vállalkozóval a megállapodás műszaki tartalommal való feltöltésében, valamint a közműszolgáltatói igények leegyeztetésében
  • Elkészült létesítményekre a közmű szolgáltatókkal kötött „Közműmegállapodás” szerinti vagyonjogi elszámoláshoz szükséges dokumentációk összeállítása
  • Egyeztetés a közmű engedélyező hatóságokkal, közműszolgáltatókkal
  • Közreműködés a közműves kooperációkban

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki, szakirányú mérnök végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 év tapasztalat
  • Irodai szoftverek alapos ismerete (MS Office, AutoCad)
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, precizitás és proaktivitás

Előnyök

  • Hatósági eljárási gyakorlat ismerete
  • Tevékenységgel kapcsolatos beruházásokban szerzett tapasztalat
  • Közmű üzemeltetői, beruházói, kivitelezői vagy tervezői gyakorlat

Amit kínálunk

  • Részvétel Budapest egyik legnagyobb közlekedésfejlesztési projektjében
  • Kihívásokkal teli feladatkör
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos légkör
  • Versenyképes fizetés
  • Béren kívüli juttatás
  • Jól megközelíthető iroda, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye és ideje: Budapest, heti 40 óra

Az önéletrajzokat az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!