A BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.
új kollégák jelentkezését várja

KIVITELEZÉSI PROJEKTMENEDZSER

munkakörbe.

Csapatunk olyan állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásokkal foglalkozik, melyek jelentősen meghatározzák Budapest és az agglomeráció jövőjét. Feladatunk ezen projektek előkészítése és koordinálása, továbbá a hozzánk tartozó kiemelt HÉV- és villamoshálózati közlekedésfejlesztési projektek megvalósítása is.

Munkánk során kiemelt szerepet élvez a párbeszéd, egyszerre egyeztetünk a kormányzattal, az önkormányzatok képviselőivel, a szakemberekkel és a lakossággal egy közös cél, Budapest és az agglomeráció fejlesztése érdekében.

Bővebb információ a Budai Fonódó villamosfejlesztés II. üteméről a linkre kattintva érhető el: https://bfk.hu/fejlesztesek/budai-fonodo-villamoshalozat-folytatasa-a-budafoki-utig/

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

Juttatás

  • a pozíciónak megfelelő fizetés
  • Cafeteria (SZÉP kártya juttatás)
  • céges eszközök biztosítása (telefon, notebook)
  • Budapest-bérlet támogatás

Közösség

  • támogató, fiatalos környezet
  • csapatépítő programok

Egészség

  • kerékpártároló, öltöző
  • AYCM sportkártya

Munkakörnyezet

  • jól megközelíthető iroda
  • home office lehetőség

Fejlődés

  • izgalmas projektekben való részvétel
  • cégen belüli oktatások
  • konferenciák, továbbképzések

FELADATOK:

  • A megrendelői érdekek képviselete
  • A projekt kivitelezésének előkészítése, koordinálása, támogatása
  • A fejlesztés műszaki specifikációjának elkészítése, a fenntartható közlekedésfejlesztési célt szolgáló tartalom kidolgozása és menedzselése
  • A beruházások előkészítése során készülő dokumentációk véleményezése, értékelése
  • A projekthez tartozó vállalkozási szerződések menedzselése a megrendelői oldalról
  • A fejlesztés időbeli, pénzügyi ütemtervének nyomon követése, illetve betartása, betartatása
  • Közreműködés a szükséges beszerzési eljárásokban, az előkészítés és a kivitelezés határidőre történő lebonyolításában
  • A kapcsolódó projektekkel történő együttműködés biztosítása
  • A kivitelezőkkel, tervezőkkel és stakeholderekkel való egyeztetések szervezése, vezetése

AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ:

  • A kötöttpályás közlekedésfejlesztési beruházások kivitelezésében már minimum 5 éves gyakorlatot szerzett
  • Építőmérnöki vagy közlekedésmérnöki, illetve egyéb felsőfokú műszaki diplomával rendelkezik
  • Az angol és/vagy német nyelvet legalább középfokon használja
  • Fellépése határozott, kiváló csapatjátékos, aki a rá bízott feladatokat precízen és a határidők szigorú betartása mellett látja el
  • Nem jelent újdonságot számára a MS Office használata és a közbeszerzési folyamatok menetrendje

ELŐNYT JELENT:

  • A kötöttpályás közlekedések megvalósítása során beruházói, esetleg kivitelezői oldalon szerzett projektvezetői, vagy projektvezető-helyettesi gyakorlat (legalább 3 év)
  • Legalább egy közlekedésfejlesztési nagyprojektből származó tapasztalat
  • Az EU-s projektek közbeszerzési eljárásának ismerete
  • Az angol nyelv magabiztos használata, szóban és írásban egyaránt
  • A MS Project program felhasználói szintű használata

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Az önéletrajzokat az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!