A városépítéssel, kiemelt beruházásokkal foglalkozó BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság

feladatuk iránt elkötelezett új kollégák jelentkezését várja

junior beruházási mérnök (építőmérnök)

munkakörbe.

Rólunk

A Budapest Fejlesztési Központ intézményi hátteret és szervezőerőt ad az állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásoknak Budapesten és agglomerációjában. A BFK feladata a városfejlesztés segítése, a kormányzat budapesti közlekedéstervezési, várostervezési munkájának elvégzése, együttműködés a Fővárosi Önkormányzattal, a Fővárosi Közfejlesztések Tanácsának támogatása és részben döntéseinek végrehajtása. A BFK emellett városkutatásokat is folytat, gyűjti a nemzetközi tapasztalatokat, valamint szakmai konferenciákat, társadalmi párbeszédet is szervez budapesti ügyekben.

Feladatok

  • A BFK Tervellenőrzési és mérnöki szakterület feladatainak segítése műszaki és adminisztratív területen, valamint a bevont vállalkozók felé koordinációs feladatok ellátása.
  • Előkészítési, tervezési szakaszban lévő közlekedésfejlesztési projektek terveinek műszaki ellenőrzésében közreműködés a projektekhez tartozó vállalkozási szerződések megrendelői oldalán.
  • A fejlesztések előkészítése során készülő tervdokumentációk műszaki véleményezése, értékelése, minőségbiztosítása, új műszaki megoldási javaslatok megfogalmazása.

Elvárások

  • Építőmérnöki végzettség
  • A közlekedési infrastruktúra fejlesztésére irányuló munka iránti elhivatottság
  • Microsoft alkalmazások gyakorlott használata, online felületek használata
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Előnyt jelent

  • Idegen nyelv ismerete (elsősorban angol)

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai fejlődés, széles körű szakmai tapasztalatszerzés
  • Változatos feladatok
  • Stabil szervezeti háttér
  • Jól megközelíthető iroda, barátságos munkakörnyezet

Munkavégzés helye és ideje: Budapest, teljes munkaidő

Az önéletrajzokat az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!