A BFK Budapest Fejlesztési Központ Nonprofit Zrt.

HÉV-fejlesztési Projektigazgatósága

új kollégák jelentkezését várja

hévfejlesztési projektmenedzser

munkakörbe.

Csapatunk olyan állami városfejlesztési, közlekedési és magasépítési beruházásokkal foglalkozik, melyek jelentősen meghatározzák Budapest és az agglomeráció jövőjét. Feladatunk ezen projektek előkészítése és koordinálása, továbbá a hozzánk tartozó kiemelt HÉV- és villamoshálózati közlekedésfejlesztések megvalósítása is.

Munkánk során kiemelt szerepet élvez a párbeszéd, egyszerre egyeztetünk a kormányzattal, az önkormányzatok képviselőivel, a szakemberekkel és a lakossággal egy közös cél, Budapest és az agglomeráció fejlesztése érdekében.

A HÉV-fejlesztési Projektigazgatóság feladatkörébe tartozik a Budapesti Agglomerációs Vasúti Stratégiában megállapított hévfejlesztési beruházások előkészítése és megvalósítása. Új munkatársunkra leginkább a Gödöllői hév (H8) és Csömöri hév (H9) vonalak korszerűsítését és az Örs vezér terén az M2 metróvonallal történő összekötését magába foglaló projektmunkában számítunk.

Bővebb információ rólunk és projektjeinkről weboldalunkon elérhető: https://bfk.hu/fejlesztesek/

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

Juttatás

  • a pozíciónak megfelelő fizetés
  • cafeteria (SZÉP kártya juttatás)
  • céges eszközök biztosítása (telefon, notebook)
  • Budapest-bérlet támogatás

Közösség

  • támogató, fiatalos környezet
  • csapatépítő programok

Egészség

  • kerékpártároló, öltöző
  • AYCM sportkártya

Munkakörnyezet

  • jól megközelíthető iroda
  • home office lehetőség

Fejlődés

  • izgalmas projektekben való részvétel
  • cégen belüli oktatások
  • konferenciák, továbbképzések

FELADATOK:

  • Előkészítési, tervezési szakaszban lévő hévfejlesztési projektek beruházói irányítása
  • A beruházások előkészítése során készülő tervdokumentációk véleményezése, értékelése
  • A beruházások előkészítéséhez tartozó vállalkozási szerződések műszaki specifikációjának előkészítése
  • Projekthez tartozó tervezési szerződések megrendelői oldali menedzselése, tervező szakmai irányítása
  • A Társaság közbeszerzési eljárásainak műszaki-tartalmi támogatása
  • Szakmapolitikai döntéselőkészítés
  • Projektvégrehajtás
  • Projektben érintett külső felektől (stakeholderektől) származó információk összegzése, kezelése, vezetői prezentációk elkészítése, projekt életciklus menedzselése, a projektek társadalmi érintettségével kapcsolatos döntési pontok kezelése

AZ IDEÁLIS JELENTKEZŐ:

  • Felsőfokú (MSc vagy azzal egyenértékű) mérnöki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Többéves tapasztalatot szerzett infrastruktúra létesítmények fejlesztésének előkészítésében, megvalósításában
  • Elhivatottan érdeklődik a BFK portfóliójában található fejlesztések iránt
  • Ismeri és használja az angol nyelvet
  • Magabiztos kezeli a Microsoft Excel, Word, PowerPoint programokat
  • Jellemzője a jó kommunikációs készség és a határozott fellépés
  • Szeret csapatban dolgozni, könnyen teremt kapcsolatot a kollégákkal
  • Erőssége a jó problémamegoldó képesség

ELŐNYÖK:

  • Közlekedési infrastruktúra, közlekedési hálózatok vagy egyéb közlekedési építmények fejlesztésének előkészítésében, megvalósításában szerzett szakmai tapasztalat (beruházói, mérnök-lebonyolítói, kivitelezői, hatósági, támogatáspolitikai vagy szakmapolitikai tapasztalat)
  • Legalább 2 éves projektmenedzsment tapasztalat
  • Országos közforgalmú vasúti, vagy városi vasúti beruházások előkészítésében, vagy lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • EU által finanszírozott beruházás lebonyolításában szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv magas szintű, tárgyalóképes ismerete
  • Közösségi közlekedés iránti elhivatottság

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Az önéletrajzokat az allas@bfk.hu e-mail címre várjuk.

Kedves Látogató!